Nick
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Малко от "мъдростите" на Мечо Пух

Go down

Малко от "мъдростите" на Мечо Пух Empty Малко от "мъдростите" на Мечо Пух

Post by Admin Sun 9 Jun 2013 - 11:35

Малко от "мъдростите" на Мечо Пух C4dfdf8f141d

- Пух? - каза Прасчо.
- Да! - отговори Пух.
- Нищо... - каза Прасчо, хващайки го за лапичката. - Просто исках да съм сигурен, че те има, Пух...

~ . ~ . ~

Ако някога дойде ден, в който не сме заедно, трябва да знаеш някои неща... Ти си по-смел, отколкото вярваш, по-силен, отколкото изглеждаш и по-умен, отколкото си мислиш. Но най-важното нещо е, че независимо дали сме разделени, аз винаги ще бъда там за теб и винаги ще те обичам!

~ . ~ . ~

Обещай ми, че никога няма да ме забравиш, защото ако си помисля, че ще го направиш, никога няма да мога да си тръгна!

~ . ~ . ~

- Ще бъдем ли приятели завинаги? - попита Прасчо.
- Дори и за по-дълго! - отговори Мечо Пух.

~ . ~ . ~

Ако ти живееш сто години, аз искам да живея сто години без един ден, така че никога да не живея без теб.

~ . ~ . ~

Не можеш да седиш в твоя ъгъл на гората, чакайки другите да дойдат при теб. Понякога трябва ти да ходиш при тях.

~ . ~ . ~

Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

~ . ~ . ~

При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.

~ . ~ . ~

Има само едно нещо, което е по-хубаво от гърненце с мед… и това са две гърненца с мед.

~ . ~ . ~

Колкото повече, толкова повече!

~ . ~ . ~

С каквито се събереш - с такива се събираш.

~ . ~ . ~

Понякога седя и си мисля..., а понякога просто си седя.

~ . ~ . ~

Името ми да не е Пух, ако не съм прав. А то е, значи съм прав.

~ . ~ . ~

Може да ме забележат, а може и да не ме забележат - с пчелите никога не се знае.

~ . ~ . ~

Прасчо:
- Знаеш ли, Пух. Мислех си…
- Това е добър навик, Прасчо! - прекъсва го Мечо Пух.

~ . ~ . ~

Пух взе да се чувства по-добре, защото, когато си Мече с Много Малко Ум и Мислиш за Неща, ти откриваш понякога, че Нещо, което изглежда съвсем като Нещо вътре в теб, изглежда иначе навън, когато го гледат другите.
Admin
Admin
Admin

Posts : 93
Join date : 2013-06-08

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum